3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Vallensbæk. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Vallensbæk er to nye villaer kommet til salg, begge med unikke kvaliteter. På Pilehavevænge 30 finder man en villa til 5.150.000 kr. Her tilbydes et areal på 120 kvadratmeter fordelt på 5 rum, beliggende på en grund på 790 kvadratmeter.
Den anden boligmulighed er villaen på Rendsagervej 83, der udbydes til 4.598.000 kr. Med et mindre boligareal på 109 kvadratmeter, bestående af 4 rum, og en grundstørrelse på 360 kvadratmeter, tilbyder den en kompakt og funktionel boligoplevelse.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.