2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Vallensbæk. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
På Rendsagervej 108 findes der en rummelig villa, som netop er kommet til salg i Vallensbæk. Denne bolig strækker sig over 134 m² og har fire værelser, hvilket giver god plads til en familie. Prisen for villaen er fastsat til 4.895.000 DKK.
Grunden, som villaen ligger på, måler 694 m², hvilket giver rig mulighed for udendørs aktiviteter eller haveprojekter. Ejeren skal dog være opmærksom på, at der ikke er oplyst nogen månedlig ejerudgift.
En anden ny mulighed i Vallensbæk er rækkehuset på Nørrebred 190. Dette moderne rækkehus tilbyder 131 m² fordelt på fem værelser, hvilket giver fleksible indretningsmuligheder. Salgsprisen her er 4.098.000 DKK.
Rækkehuset er placeret på en mindre grund på 422 m², men tilbyder stadig plads til en hyggelig have. Ligesom med villaen på Rendsagervej er der heller ingen oplysninger om månedlig ejerudgift for denne bolig.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.